CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

From now on all interests received from Ukrainians’ deposits are taxed at 15%

04.08.2014

Наталія Мосейчук, ведуча: Від сьогодні всі відсотки отримані з депозитних вкладів українців обкладаються податком 15%. Платитимуть всі, не залежно від суми вкладу. Президент підписав відповідний закон, він входить в перелік актів, які стосуються запобіганням фінансової катастрофи держави. Весь адміністративний тягар беруть на себе банки, клієнти просто отримує на руки трохи менше чим сподівався, коли клав гроші на депозит. Різні експерти вважають, що цей податок принесе в скарбницю держави від 300 мільйонів до 3 мільярдів гривень.

Станіслав Фещенко, кореспондент: Якщо ви сьогодні поклали на депозит 10 тисяч гривень чи доларів під 10% річних, то за рік заберете 10 тисяч своїх назад, а от прибутку не 1000 гривень а на 15% менше, тобто 850 гривень. Банкіри кажуть, їм від цього більше роботи.

Любомир ПУНЧЕВ, директор центру роздрібного бізнесу комерційного банку: "У клиентов банка организационных проблем не будет, организационные проблемы будут у банков. Потому что клиенты банков, будут получать просто на 15% меньше, чем того что они ожидали. А у нас это связанно с серьезными техническими проблемами, потому что все это, мы должны настроить в наше системах".

Станіслав Фещенко, кореспондент: Для Любомира Пунчева, податок на депозити не новий, він є в Європі, зокрема в його рідній Болгарії. Фінансист не приховує, тамтешні громадяни, банкіри клієнти, шукають лазійки аби уникнути цього податку. Українцям це буде зробити нелегко. В першому варіанті закону, відсотки повинні були знімати лише з вкладів вище 20 тисяч гривень, та зрозуміли, замість одного великого депозиту можна покласти 10 маленьких і норму скасували….

Станіслав Фещенко, кореспондент: Поки що не всі банки повідомили клієнтів про інновації, але ажіотажу і відтоку депозитів не очікують.

Любомир ПУНЧЕВ, директор центру роздрібного бізнесу комерційного банку: "Нет, оттока не было, даже наоборот в нашем банке размеры депозитов увеличились. Спрятать свои деньги под матрасом, только из-за того, что государство поставила какой-то налог, я не думаю что украинцы пойдут на такое решение".

Станіслав Фещенко, кореспондент: Зворотної дії закон немає, якщо у вас депозит вже лежить, то нараховані до 4 серпня відсотки будуть повними, а от від сьогодні мінус 15%.

Source: 1+1: TV show TSN (issue at 20:30:00)
Date: 04.08.2014

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields