CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Morning with Inter (tv show)

01.07.2014

Анна ГОМОНАЙ, ведуча: Повертаємось зі спекотної Бразилії в Україну і поговоримо про гроші. Якщо ви маєте депозит у банку і вже плануєте на що витратити зароблені відсотки,пам'ятайте - частина з них піде на сплату податків. Відповідний закон набуває чинності вже завтра. Подробиці в матеріалі Власти Лазур.

Власта ЛАЗУР, кореспондент: Це - депозит, а це відсоток від нього. Інакше кажучи – чистий заробіток. Хоча, насправді, частину таки доведеться віддати державі. З першого липня в Україні почнуть оподатковувати пасивні доходи. Зокрема, і відсотки з банківських депозитів за принципом "більше отримуєш – більше віддаєш". Проте, нововведення стосується не всіх вкладників, а лише тих, чий дохід від депозиту перевищує двадцять тисяч гривень на рік. Так, аби потрапити під податок – двісті п’ятдесят гривень на депозиті буде достатньо. Тож, якщо розмір відсотків складе від двадцяти до трьохсот тисяч гривень на рік, у Державний бюджет доведеться сплатити п'ятнадцять відсотків від зароблених грошей. Якщо дохід буде від трьохсот до п’ятисот тисяч гривень, то податок дорівнюватиме двадцяти відсоткам. Якщо ж депозит приніс півмільйона гривень, то державі потрібно віддати четверту частину цих грошей. І не важливо, чи людина тримає один великий депозит в одному банку, чи має дрібні збереження в кількох різних установах. Якщо сума доходів з відсотків перевищуватиме двадцять тисяч на рік - від податку не втекти.

Ольга ШОСТАК, начальник управління збережень та платежів банку: "Налоговая собирает всю информацию со всех банков. Наверное, потом как-то сравнивает по конктреному идентификационному коду, и получает полную сумму тех процентов, которые получил конкретный данный клиент. Этот клиент просто приходити подает декларацию. В принципе, эта сумма должна совпадать"…

Власта ЛАЗУР, кореспондент: Доречі, окрім потенційних вкладників, чимало запитань до законотворців мають і самі банки.

Ольга ШОСТАК, начальник управління збережень та платежів банку: "Например, о депозитах в валюте. То есть, на какую дату, по какому курсу необходимо считать доход полученные проценты клиенту? Да? На дату начисления или на дату выплаты? То есть, это остается еще под вопросом. Так же не понятные вопросы по депозитам капитализации, потому что там проценты начисляются и выплачиваются не клиенту, а выплачиваются, присоединяются к телу депозита"…

Source: MORNING WITH INTER (TV show), issue at 07.10
Date: 01.07.2014

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields