CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Buon giorno, Italy!

12.06.2013

Першого літнього дня в Києві на Хрещатику було святково і гамірно. І не тільки тому, що столиця відзначала дитяче свято, а й тому, що в Національному центрі ділового і культурного співробітництва "Український дім" вирували справжні італійські пристрасті…

Головним партнером "Італійських днів—2013" виступив UniCredit Bank, партнерами — Союз Торгово-промислових палат Італії, Агентство з туризму Італії, Міністерство економічного розвитку Італії, Посольство України в Італії, українська авіакомпанія "МАУ", італійські автомобільні марки "Ferrari", "Iveco", "Maserati". Коментуючи участь UniCredit Bank в "Італійських днях в Україні—2013" начальник Департаменту міжнародних клієнтів UniCredit Bank Роберто Поляк наголосив: — Ми дуже раді об’єднати зусилля з Італійським посольством і Торгово-промисловою палатою Італії в Україні та виступити спонсором такої важливої події, як "Італійські дні в Україні".

UniCreditBank, мережа якого налічує понад 400 відділень, — це своєрідний міст в економічних відносинах між нашими країнами. Понад 10 років наша компанія присутня на території України. Ми — четвертий за величиною банк в Україні й перший — в Італії. Відтак, хочемо бути посередником між тими, хто підтримує позитивні процеси в економіці України, впливати на розвиток як українського, так і італійського бізнесу, контролюючи процеси імпортно-експортних операцій завдяки розгалуженій мережі наших представництв в Італії та Україні…

Source: Evening Poltava
Date: 12.06.2013

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields