CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

The year will be calm enough, even some growth is expected: the banker’s forecast

25.01.2013

Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, Борис Тимонькін дав прогноз розвитку ситуації на банківському ринку в 2013 році.

Так, відомий банкір відзначив, що не бачить якихось суто галузевих проблем, які можуть виникнути в цьому році. «Головна загроза для банків - це наша судова і правоохоронна система. Банки в Україні не захищені, відбирання в них грошей вважається нормальним явищем. Кредитний договір в будь-який момент може бути визнаний недійсним. Рівень ділової моралі в суспільстві низький. Якщо банк намагається стягнути борг або заставне майно, ніхто не стає на його бік. Це головна причина відходу іноземних банків. Вони готові брати на себе економічні ризики, але не хочуть працювати в країні без правил, - сказав Б.В. Тимонькін. - Україну більше не розглядають як місце для довгострокових інвестицій і щасливого життя. Скоріше як зону для дикого полювання. «Настріляв» грошей - вивів».

На запитання, чи продовжать іноземні банки йти з України, банкір відповів: «Думаю, ті, хто хотів піти, про це вже заявили». Прогнозуючи розвиток ситуації на банківському ринку в 2013 році, Борис Владиславович Тимонькін заявив: «Рік буде досить спокійним. Навіть передбачається деяке зростання ». Банкір зазначив, що саме ліквідність на 90% визначає працездатність банківської системи в Україні: «Хто має право розраховувати на фінансову підтримку, неважливо, від НБУ або акціонерів, той може бути впевненим у завтрашньому дні».

Source: “NBU Courrier” №12
Date: 25.01.2013

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields