CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Ukraine’s prospects for cooperation with international financial organizations: banker’s position

22.01.2013

Голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, Б.В. Тимонькін, висловився у підтримку необхідності співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями.

Зокрема, відомий банкір заявив: “Увесь цивілізований світ дивиться на Україну через призму співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Ділова репутація нашої держави безпосередньо пов’язана з рівнем діалогу з МВФ та Світовим банком”.

Звісно, формат співпраці з подібними організаціями дуже часто в суспільстві викликає не такі позитивні відгуки, адже перед державою постають певні зобов’язання та необхідність виконувати подекуди непопулярні рекомендації останніх. Проте, голова ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank ™, впевнений, що це чи не єдиний курс до стабільної перспективи розвитку. “Це унікальна ситуація, коли є нагода отримати кредит за найнижчими відсотковими ставками. При цьому кредитори вимагають абсолютно необхідних, хоч і непопулярних дій для оздоровлення економіки”, - заявив Борис Владиславович Тимонькін.

Більше того, на думку банкіра, ще одним показником стабільності та готовності держави бути надійним бізнес партнером в конкурентному та глобалізованому світі є перехід банківської системи держави на Міжнародні стандарти фінансової звітності у повному обсязі. “МСФЗ – це необхідна складова функціонування сучасного банку. Коли установа її запроваджує, її менеджмент дивиться на систему фінансів через такі ж окуляри, як і весь світ. Це важливо, адже вітчизняна фінансова система є складовою глобальної, якщо ми прагнемо бути на належному рівні, маємо працювати за стандартами МСФЗ”, - сказав Б.В. Тимонькін.

Source: “NBU Courrier” №12
Date: 22.01.2013

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields