CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Borys Tymonkin: competitive operating conditions and the bank shareholders’ position - are the main parts of its success

11.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, в інтерв’ю журналу “Вісник Національного банку України” назвав принципові складові успіху банку.

“До ПАТ "Укрсоцбанк" я прийшов працювати в 2001 році, - розповідає банкір. - Принципово важливою для розвитку на перспективу була позиція акціонерів. Вони не мали на меті кредитувати власний бізнес. Акцент був на позиціонуванні на відкритому ринку. Якщо запити щодо надання кредиту не відповідали ринковим вимогам, ми відмовляли. Конкурентні умови функціонування банку – основна запорука його успіху. Позиція акціонерів – це також принципова складова успішності банку, адже ми знаємо про проблеми багатьох українських банків, які в кризових умовах зазнали значних втрат. Якщо акціонери насамперед дбають про власті інтереси, витрачають кошти банку на свій бізнес, така установа не матиме перспективи. Це найбільший ризик, і керівники банків, які підпорядковуються акціонерам, фактично не можуть стати на заваді цьому”.

Говорячи про конкуренцію на банківському ринку, Борис Тимонькін зазначив: “Пріоритетними для вітчизняного ринку є кредитування фізичних осіб та експортерів, фінансовий стан яких нині стабільний. Банки конкурують між собою за таких клієнтів ставками, умовами та сумами кредитів, за рахунок цього ринок розвивається, стає дедалі ефективнішим”.

Борис Тимонькін відзначив, що результатом прагнення розвивати банківський бізнес на сучасному європейському рівні є також інновації, які впроваджують у ПАТ “Укрсоцбанк”.

Source: “NBU Courrier” №12
Date: 11.01.2013

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields