CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Consumer crediting shows positive dynamics

30.10.2012

Причини успіху - короткі терміни і лояльність клієнтів до вартості позики За інформацією НБУ, залишки за кредитами в національній валюті, надані фізичним особам, збільшилися на 1,8%, а з початку року — на 12,6 %. Протягом вересня відбулося зниження відсоткових ставок майже в усіх сегментах грошово-кредитного ринку, повідомляє регулятор. Чи свідчать такі статистичні дані про відродження кредитування населення? Відповідь на це питання "Хрещатик" дізнавався безпосередньо у представників фінансових установ.

<…>

Ставки залишаються високими

За словами фахівців, рівень ставок за кредитами залежить від продукту, ринкової ситуації, що впливає на вартість ресурсів, та стратегії кожного окремого банку. Наразі іншим важливим фактором стала макроекономічна ситуація як у країні, так і у світі. На сьогодні ставка за іпотечними кредитами знаходиться у діапазоні 20-22%, за готівковими кредитами - 50-80%. За автокредитами ставки, в основному, залежать від терміну кредитування, розміру початкового внеску, партнерської програми. Через широкий спектр відсоткових ставок на роздрібні продукти банкіри радять клієнтам ретельно обирати продукт і рахувати загальні витрати, а не тільки розмір ставки.

<…>

Крім того, оскільки відсоткові ставки зараз у більшості банків плаваючі, вартість кредитів також залежать від депозитних ставок. "Плаваюча ставка складається з двох частин: базової складової (показує середнє значення депозитних ставок) і плаваючої складової (маржа банку)",— пояснює начальник управління заможних клієнтів ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank Ольга Шостак.

<…>

Source: Khreschatik
Date: 30.10.2012

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields