CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Cashless payments

07.08.2012

ГРОШІ. Нацбанк і комерційні фінустанови лобіюють ухвалення закону, що обмежує розрахунки живими грошима. Україна почала крокувати до цивілізації — «боротися» із масовим засиллям паперових грошей і готівкових розрахунків, що стали у нас своєрідною нормою життя. В Україні готівкою розраховуються у 80% випадків, тоді як на Заході — лише в 10 — 20%. 4 липня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект № 10656 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)». Його автором є Нацбанк.

<…>

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін дивиться на проблему ширше. «Справді, банкам не вистачає ресурсів саме для кредитування, — каже він. — Тоді ми говоримо, хай Нацбанк надрукує гроші. Але він не займається цим уже 15 років. Він може купити валюту і таким чином віддати гривню, якщо більше купує валюти з ринку, ніж продає. Або надати рефінансування банкам. Уявіть, якби лише половину з 200 млрд грн повернути в банки, як змінилась би ситуація», — мріє Б. Тимонькін. (Слід сказати, що населення, яке тримає вдома чимало грошей, так не довіряє банкам, що не «кинеться» туди і надалі з метою депозитного «зберігання» — Авт.). На його думку, зараз в нашій країні фактично 10% бізнесу працює повністю легально (як правило, всі ці компанії давно розраховуються «безготівково» і сплачують чесно податки), а 90% — використовує у розрахунках готівку. Чимало з цих підприємств сплачують податки не в повному обсязі. Так, великі готівкові обіги завжди були чудовим підгрунтям для нечесного ведення бізнесу та корупції.

<…>

Source: Uryadovyi kur’er # 140

Date: 07.08.2012

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields