CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Banks are focused on service improvement

28.03.2012

Експерти зазначають, що клієнти стали більш вимогливими при виборі фінансової установи. Зі зростанням інформатизації населення клієнти висувають все більше вимог до якості обслуговування у банках. Незважаючи на те, що велика частина українців і досі не довіряє фінансовим установам, показник довіри поступово зростає. Збільшується і конкуренція серед банків за клієнтів. "Хрещатик" з’ясував, на що звертають увагу громадяни, обираючи фінансову установу, і що роблять банки для утримання клієнтів.

Чого хочуть клієнти

На думку Тетяни Меркотун, начальника управління задоволення потреб клієнтів ПАТ “Укрсоцбанк”, клієнти хочуть відчувати турботливе ставлення до себе. “Для них турбота — це націленість банку на довготривале співробітництво, здатність вирішувати проблеми, швидкість у прийнятті важливих рішень, орієнтація на задоволення потреб навіть у складні часи. Також клієнти не залишають поза увагою імідж банку. Для них важливо, щоб він був надійним і мав високу репутацію,— зазначає експерт.— Специфіка банківських послуг полягає у тісному зв’язку продукту і процесу обслуговування. Не можна сказати, що продукт є важливішим за обслуговування чи навпаки. Ці два компоненти разом складають єдину оцінку банку. Також, безумовно, наявність черг не додає фінустанові привабливості в очах клієнта. Зараз вони очікують від банку індивідуального підходу, відкритості та прозорості у діяльності”.

Source: Khreshchatik № 43
Date: 28.03.2012

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields