CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Support Print Add to bookmarks

Quiz: what are the realities and prospects of internet-banking in Ukraine?

15.02.2012

"Банковский платеж", "пластиковая карта", "пополнение или оплата счета" - для большинства украинцев эти словосочетания по-прежнему устойчиво ассоциируются с необходимостью посещения банковского отделения.

Алексей Романенко, начальник отдела интернет и мобильных каналов "Укрсоцбанк" (входит в группу UniCredit):
На сьогодні більш ніж 80 % клієнтів, що належать до сегментів малого, середнього та корпоративного бізнесу, використовують інтернет-банкінг для юридичних осіб у повсякденній роботі. Щодо фізичних осіб: найбільш популярним сервісом для них є SMS- банкінг, що дозволяє отримувати інформацію про поточний грошовий баланс платіжної карти, переказувати гроші з карти на карту, на депозитний рахунок.

Розрахунки он-лайн за допомогою платіжних карток - це певний історичний бар'єр, адже відомо що в нашій країні готівка сприймається, як більш зручний, безпечний та "реальний" спосіб розрахунків, ніж розрахунки за допомогою платіжної картки, навіть незважаючи на інформованість про безпеку саме карткових розрахунків. Ми вважаємо, що з кожним роком кількість он- лайн розрахунків за допомогою платіжних карток буде постійно збільшуватись. Щодо інтернет-банкінгу, додатково до історичного бар'єру присутній ще й технологічний: порівняно невисока організованість населених пунктів, щодо можливості використання інтернет-зв'язку та не завжди стабільна та висока швидкість Інтернет у тих населених пунктах, де можливість підключення присутня. Власне, наслідки зрозумілі: якщо ви не маєте змоги працювати он- лайн або швидкість з'єднання занадто низька, - у вас не буде можливості стати користувачем банкінгу он-лайн. Але не все так погано: країна рухається у напрямку збільшення кількості населених пунктів, де є можливість підключення, швидкість підключення також зростає. У наш час мати зручний та технологічно розвинений інтернет-банкінг - 'must-have' для всіх учасників ринку. Серед наших користувачів-фізичних осіб найбільшу популярність мають перекази між картковими рахунками. А наші юридичні клієнти більше користуються грошовими розрахунками у національній та іноземній валютах. Щодо планів по мобільному банкінгу: ми збираємось представити продукт, яким наші існуючи та потенційні клієнти будуть користуватися залюбки.Сьогодні в Україні попит на смартфони на досить високому рівні, але через досить високу ціну небагато людей могли собі дозволити придбати такий девайс. Все змінилося з приходом на ринок операційної системи Android: смартфони стали набагато доступнішими, з того часу ринок росте високими темпами, але на жаль і досі не досяг хоча б середнього рівня Східної Європи.

Стосовно моніторингу електронних платежів можу сказати, що ми позитивно ставимось до даних ініціатив українського уряду: вони насамперед направленні на посилення контролю над грошовими потоками, перешкоджання незаконному грошовому обігу, відмиванню грошей. Такі дії сприяють збільшенню надходжень до бюджету, зменшують рівень тінізації економіки.

Source: www. ain.ua
Date: February 15, 2012

Phone: 0 800 3000 90
Back

Internet-banking
Branches & ATMs
Contacts
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Support

Calls from fixed and mobile networks in Ukraine are free of charge.

Number to be used for calls from mobile number within Ukraine for Vodafone, Kyivstar, lifecell subscribers.

Rates according to tariff plan used by user.

The callback service for mobile calls.

International and domestic calls according to the tariffs of the operator.

Rates apply to the actual date of writing-off from the account and are close to the bank’s exchange rate while blocking the necessary amount at the time of the transaction fulfilment.
At first card account currency is stated, hereafter the settlement currency with payment system is indicated.
Service quality appraisal

Feedback

Any questions, offers, comments?

We appreciate our cooperation with you. Please fill the feedback form bellow for sharing your suggestions , comments as well as ask us a question or call Contact-center of JSC "Ukrsotsbank" by number 0 800 5000 20 (landline calls within Ukraine are free).

I want to receive the information on new Bank’s services, promotion campaigns and prize drawings.

Required fields